Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szintén permetezek... de előtte okosodom a gazdaboltban..

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      de előtte okosodom a gazdaboltban.
      Ott én is penge vagyok ,alátét csavar ügyben.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Cáfoljatok meg, de nekem úgy tűnik, hogy motorozni, (vagy akár csak jáccadozni) a többség azért jobban szeret mint permetezni. Az biztos, hogy a legutálatosabb kerti munka, ráadásul nem is nagyon értek hozzá. Ehhez jön még: ha kiismerek végre egy szert, a következő évben már biztos, hogy kivonják a forgalomból Eu. tagságunk okán. Ezért aztán valóban folyamatosan okosodni kell(ene). Azért csak nyomasd Mátéapu, mert majd úgy jársz, hogy akkor kell permetezned, amikor én már "ingben-gatyában" rovom a köröket.

        Komment


          Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          permetezni.
          Én bio szereket használtam...

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én bio szereket használtam...

            Te "BIO" , nem permeteztél meg semmit ???

            Komment


              Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Azért csak nyomasd Mátéapu, mert majd úgy jársz, hogy akkor kell permetezned, amikor én már "ingben-gatyában" rovom a köröket.
              A párom szerint én akkor szívesen mennék le a kertbe,ha csapágygolyók gurigáznának benne!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Kinek, mikor volt az első motorozása? Nekem február közepe körül. Most meg fagyoskodok.

                Komment


                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A párom szerint én akkor szívesen mennék le a kertbe,ha csapágygolyók gurigáznának benne!
                  Jön a tavasz, úletetk olajfát, meg benzinfát. Amúgy a kertet felrotáltattam a komámmal. Van egy Csepel rotációs kapája. Íg veteránoztunk is.

                  Komment


                    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kinek, mikor volt az első motorozása?
                    Motorozni? Szánkózni! ...azt például nálunk reggel lehetett volna.

                    Komment


                      Én jeleztem február utolján kezdtem az ez évi gurulást. Ha hinni lehet a meteroloogiának jövő hét pénteken lóra!!!

                      Komment


                        En mindennap mo​​torozok
                        Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2021 márc. 20, 17:43.

                        Komment


                          Csak miota a szememhez hozza babraltak nem latok jol es a razos motorok meg ha nincs olyan sok feny meg ha sok van akkor tavolba sem meg a hirtelen felbukkano mozgo dolgokat swm jol latom. Click image for larger version

Name:	IMG_20210305_131021022.jpg
Views:	146
Size:	181.2 KB
ID:	226771 Igy hat meg kell valasztani jol az idopontot.

                          Komment


                            Ma Kenderere mentem olyan kilenc óra fele. Elég csípős idő volt, a kezem fázott, de nem volt rossz ettől függetlenül nyergelni, fordulni. Kisújtól kb 10 km re van, tehát vidáman kibírható volt, Nem húztam csak 60-at, így nem annyira nyomult a hideg. Van egy király pannóniás maszkom, a motor neve is rajta van, hogy Motorka 117. Rendeltem. Majd lefotózom.

                            Komment


                              zSOLTI NE KESEREGJ MŰTÉT UTÁN 2 HÉTTEL ÉN IS MENTEM MOTOROZNIDE CSAK KB. 30 KM lett belőle mert füjta a szemem a menet szél! Óvatosan duhajkodj majd menni fog.

                              Komment


                                Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kinek, mikor volt az első motorozása? Nekem február közepe körül.
                                Szintén február közepe, de csak segédmotorral 20-30 km-es körzetben. A nagyok még várják a jó időt, bár az akkuk már feltöltve és beszerelve így indulásra készen.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X