Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szigetelés ? Oldalt , fent ?
    Aztán rá rétegelt lemez ?

    Komment


      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Aztán rá rétegelt lemez ?
      Oké ijen sorrendben küldjed,és utána megyünk felrakni !
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szigetelés ?
        Egyenlőre csak rajtam lesz..

        Komment


          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szigetelés ? Oldalt , fent ?
          Aztán rá rétegelt lemez ?
          "Egyenlőre csak rajtam lesz."

          Nekem jelenleg 5cm nikecell szigetelés van a mennyezeten és az oldalfalakon. Már ezt is viszonylag jól be tudom fűteni,de másnapra azért kihül. Jövőre tervezek a falakra kívülre is 5cm nikecellt dryvit rendszerrel,azután akár ki is költözhetek...

          Komment


            Már most is elég komfortos...nem fúj a szél. Beton valószínű jövőre.. ajtó még valószinű meglesz egy hét mulva. Bepakoltam a hajópallót, s már jelentősen zsugorodott a hasznos tér. Még pár dolog, s építhetem a következőt..

            Komment


              Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem jelenleg 5cm nikecell szigetelés van a mennyezeten és az oldalfalakon. Már ezt is viszonylag jól be tudom fűteni,de
              Ez csak egyszerű tárolónak épült, de lehet belakom.. Fázósabb vagyok mint régebben, nagyobb a hőigényem.. mult télen egy egész palack gázt elégettem a sziesztával..

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                egy egész palack gázt elégettem a sziesztával..
                A MOL-os 3-m2-est?Mert ha nem:akkor fakír vagy!!!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Én is idén bővítettem a garázst,hogy elférjen a wartburg és a négy motor,de legyen helyem az autók lakatolására is. Aljzatbetont is csak idén kapott,pedig jópár éve áll már.....

                  Komment


                    Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    elférjen a wartburg és a négy motor,de legyen helyem az autók lakatolására is.
                    Látom nálad is küzdelem van..
                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    :akkor fakír vagy!!!
                    Kedves emlék: kb 6 éve -20 fokban Audi 2.5 td szinkroncsere + vezérmű szíjak csere fűtetlen garázsban.. Nem láttam jól a jeleket a lehelletem párájától.. A váltó középrésze öntöttvas.. kva nehéz..

                    Komment


                      Az osb lapokat flexel szabtam.. kicsit sírtam is közben(a füsttől)...fűrész híján. Egyébként az a lényeg h kész idáig..

                      Komment


                        Szép jó estét mindenkinek .

                        Egy olyan fogas kérédésbe kérném a segítségeteket hogy mi okozhat olyat hogy egy 2t 50 köbös motornak a tökig betekert alapjárat állító csavarral is viszonylag alacsony az alapjárata hiába tekerem kijjebb a keverékállító csavart? (Frissen összerakott blokk, sajnos nem veterán de rajtam így is kifogott .)

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szép jó estét mindenkinek .
                          Így legyen.. Ez bizony lehet bármi.. de akármi is.. Ellenőrizni kell a megbontott alkatrészek helyes visszaszerelését..+ karbi tisztaságát.

                          Komment


                            Betoltam a Lett erőgépet a sufniba.. a BMW maradt a bejáratban megbontva de letakarva.. A barátság már csak ilyen.. 10 perce végeztem a tető vízhatlan borításával. Stekklámpa + minden jáccott... most vasárnapi pihi gyümölcslé kóstolgatással....) Frissen főzött tavalyi birs az alany.. Hmmmm... kicsit sem rossz.. )

                            Komment


                              Van abban a karbiban a súber tájolására szolgáló tüske? mert történt már csoda mikor elfordult a súber és a rövidebb oldalon volt az állító csavar és nem érte el a súber alját. Én a levegő csavart 1,5 tekerésre állítom először és járó motornál lehet finomítani de üzem meleg állapotban mert hidegen állított rossz értéket ad.

                              Komment


                                Ok... okozat. Mindennek oka van, amit esetenként nem egyszerű feltárni. Én... (mivel beleesem hasonló bibikbe) elkezdem elejétől..lépésenként kizárni a hiba okait.. lehet nem elsőre,de általában beválik.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X