Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Melyikkel mentél Sepy?

    Komment


      A Guzzival kerültem a nagy plexit mögött azért nem ért a szél. Srácok ha mindíg azon nyávognák, hogy hol fáj akkor csak májusban mernék motorra ülni! Az öreg pihen / CZ!/ nem énnnnn!!

      Komment


        Szegény motort /Guzzi/ nem hagyod pihenni, Sepy! A CZ-t meg lassan megeszi a rozsda ( mint az enyémet )

        Komment


          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A Guzzival kerültem a nagy plexit mögött azért nem ért a szél.
          Könnyű neked!
          Képzeld el nekem mekkora plexi kellene!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Én mélynövésű vagyok, megoldás üljél mélyebben! Fergussonnak : Ha sokat pihen megszokja és ha kicsit menni kell lihegni fog! Sajna a Cz -nek sincs még méltó helye.
            Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2017 dec. 29, 15:48.

            Komment


              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Könnyű neked!
              Képzeld el nekem mekkora plexi kellene!
              Képeljük.....a helyi teszkó tolóajtaja , véletlen eltűnne....

              Komment


                Máté kötekednek veled?, még a végén azt mondják akkorára nőttél mint a faluban a fatorony?? Kedves Barátaim- Hölgyeim egészségben eltöltendő boldog új évet kívánok nektek! Nem vagyok szerencsére beteg, nem búcsúzkodom csak szeretnék az elsők között lenni!!

                Komment


                  Sándorom!

                  Köszönöm az Újévi jókívánságokat.

                  Ilyen téli időben,ha motorra ülnék,az alapos beöltözés mellett azért egy újjáélesztő készüléket,mellékelve mellé a használati utasítást,-azért okvetlen vinnék magammal.A téli motorozás szándéka előtt,egy laptopot is be kellene szerezni,hogy az intenzív osztályról is tudjam a fórummal a kapcsolatot tartani feltéve,ha kórházban nem felejtenének a folyosón és egyáltalán van vifi kapcsolat.

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem vagyok szerencsére beteg,
                    Hát igen :nem dicsekedtél ,hogy a"jézuskától"megkaptad az új magyar vízfűtéses ruházatot.......és ezért mentél próbaútra

                    Egyébként BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK mindőtőknek és szeretteiteknek!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Fel a kezekkel hányan "porolták le" rajtam kívül a paripát?

                      Komment


                        Máté jelen esetben ugyan megoldható de a Guzzi lég- olaj hűtésű vizet nem melegít

                        Komment


                          Szivesen motoroznék,de mivel ilyen jó idő van.. ezért besűrítettem a munkát amit ilyenkor tudok elvégezni. Majd motorozok a havasesőben,vagy ha hidegebb lesz,

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Fel a kezekkel hányan "porolták le" rajtam kívül a paripát?
                            Ezt nem csak portalanítani kellett, amikor szerdán hazaértünk vele. :-)
                            Click image for larger version  Name:	gsx 1400.jpg Views:	2 Size:	1.05 MB ID:	209940
                            Jöhet a tavasz...

                            Még nem veterán ugyan, de jó esélyekkel indul, hogy az legyen egyszer.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: gesszti; 2018 febr. 16, 13:20.

                            Komment


                              Indulnak a tavaszi túrák. :-)
                              Egész hétvégén csak egyetlen Pannoniát sikerült látni az utakon. MZ-k, Jawa-k sehol.

                              Komment


                                gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ez az izé ! Ja ez:nem az úton van....
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X