Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Lehet hogy felsavazva rakta fel a tag .... már én is jártam így , olyan mintha ráhegesztették volna.

    Komment


      zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lehet hogy felsavazva rakta fel a tag
      Egy igen átdolgozott kuplung van fenn.. még nem láttam ilyet, holnap fényképezem. Nekem is volt kalandom.. flexel megvágva, felizzítva tudtam levenni (másik blokk) s még a főtengely is hajlott mire lepattant. Erre monndjuk nem vagyok büszke,de megtörtént. Mai nap elmosogattam az alkatrészeket,előkészítettem a vázat és alkatrészeit a holnapi füller+festésre... eddig tartott.

      Komment


        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Erre monndjuk nem vagyok büszke,de megtörtént.
        Te mindent elkövettél a végső opció bevetése előtt úgyhogy nincs miért szégyenkezned szerintem . Sajnos van az az eset amikor az évek során úgy összegyógyulnak a dolgok hogy csak roncsolással bírod szétszedni. Nem egy forgattyúsház csavar és csapágy ment a kukába nálam is emiatt .

        Komment


          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Épp most pihenem a kuplung lehúzását (nem jött le) a második lehúzót szakítottam meg... melegítés következik.
          Nálam meg fordítva volt... Lejött szépen a helyéről. majd a visszarakást követően nem akart ott maradni, megcsúszott a szentem állandaóan.
          Nem maradt más hátra, becsiszolás egy kis por, olaj keverékkel... ( azt hiszem, még konzultáltam is ez ügyben tagtársakkal, üzenetekben és telefonon...)
          Mindez már a múlt, az új gazdája sem panaszkodott, hogy problémája lett volna a mocival

          Komment


            Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            a második lehúzót szakítottam meg... melegítés következik.
            Én már új folytatást használok hasonló rögzítéseknél,több sorban körülhegesztem a lehúzónak szánt vasamat átmelegíti hirtelen az összegyógyult darabot,legtöbbször koccintásra lerúgja magát,a másik a légkulcsos rezegtetés,az is sokszor segít...
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              légkulcsos rezegtetés,az is sokszor segít...
              Most nem légkulccsal.. kicsi de erős akkus ütvecsavarozóval követtem el a műveletet. Általában pikk-pakk leugranak a kúpról... de ez most keményebb menet lesz.

              Komment


                Íme a tengelykapcsoló.. Nem csak könnyítve van,alaposan át is dolgozták.

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Íme a tengelykapcsoló.. Nem csak könnyítve van,alaposan át is dolgozták.
                  Sziasztok!
                  És ott a megoldás a képen!!!!!!! Valaki át stiftelte a tengelyt és a kuplung agyat!
                  Click image for larger version

Name:	image_36260 mod.jpg
Views:	98
Size:	861.2 KB
ID:	223239
                  Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2020 máj. 17, 22:02.

                  Komment


                    Úgy néz ki mint az ementáli sajt....

                    Komment


                      pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      És ott a megoldás a képen!!!!!!! Valaki át stiftelte a tengelyt és a kuplung agyat!
                      Azé azt észrevettem volna.. A lyuk miértjét nem tudom,de nincs összestiftelve. Viszont a lapoláson elgondolkodtam (mert láttam én már csodákat) talán menetet barkácsoltak a főtengelyre!? Most más teendő van....de később okosabb leszek.

                      Komment


                        Szervusztok! Atti69! Nem kell kínosan érezned magad! Több szem többet lát... Segítünk, ha tudunk! Én is voltam ( Még) kisdobos és úttörő ( Út törő is mopeddel. Fájt is az arcom nagyon. )
                        "5.pont- Az úttörő ahol tud, segít és önként szolgálja a közösséget."
                        Menet a főtengelyen? Igen! A mellékelt képeken után gyártott Taiwan-i ETZ 250-es agy van. Click image for larger version

Name:	etz 250 kuplungagy.jpg
Views:	113
Size:	481.7 KB
ID:	223246 Click image for larger version

Name:	etz 250 kuplungagy2.jpg
Views:	81
Size:	870.1 KB
ID:	223248
                        Attached Files

                        Komment


                          pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Több szem többet lát.
                          Még ilyet nem láttam.. Fejlemény: szerencsére a lehúzóban elég mélyen volt menet...ezért a sérült részt levágtam s nekiugrottam még 1x.. Ütvecsavarozóval ráverettem csavarnyúlásig,majd kezeltem az agyat 20-as puskával enyhe pirosig.. 30dekás kalapáccsal negyedik rendesebb hirigre leugrott. Főtengelykúp szerencsére szép.

                          Komment


                            Régi emlék: megnéztem a káposztaleves című filmet... nem csak a motorok miatt.. Louis de Fünes. Ajánlom figyelmetekbe.

                            Komment


                              Tegnap elso nap hogy itt lehet mozogni mert elvileg 500 meter meter volt a mozgaster .Folpakoltam es mentem vadaszni Click image for larger version

Name:	IMG_20200518_143343415_HDR.jpg
Views:	129
Size:	959.1 KB
ID:	223261 a vizbe.Sajnos napok ota fujj a szel meg akkor kezdodott az apaly a vizbe a fegyver vegeig nem latni.Nem is volt sok eredmeny mint preda de csodalatos volt a szabadsag erzes motor tenger halak .Sokszor keves is eleg a boldogsaghoz ,

                              Komment


                                Hetek óta bombåzom a fõrumot, hogy nem tudok belěpni. Kiderült: a hiba az én kèszülékemben van. Elnézést kérek!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X